آلکاتل مدل 4:

رادوسلاو مينکوف درباره تجربه خود چنين مي گويد: "در سال 2016 گوشي موبايل آلکاتل مدل 4 که بهترين مدل آلکاتل بود را به شوق امکانات ويژه‌ي آن مانند نمايشگر با فناروري AMOLED، بلندگوي استريو، فست شارژر و از همه مهم‌تر هدست واقعيت مجازي خريداري کردم. دو دکمه‌ي روي هدست که پس از يک روز استفاده از کار افتادند. دوربين آن نيز در هنگام ضبط ويدئو با کيفيت 4K و يا حتي 1080p به شدت داغ مي‌کرد. در کنار اين‌ها، هيچ‌گاه آپديت اندوريد 7 که قولش را به کاربران داده بودند، منتشر نشد. وقتي که اين عيوب و نواقص را در تلفن همراه خودم مشاهده کردم، تازه آن جا بود که فهميدم هيچ کانال پشتيباني‌اي براي آلکاتل وجود ندارد که بتوانم مشکلات خود را به آن جا گزارش دهم. تازه! من ورژن اروپايي گوشي موبايل آلکاتل مدل 4 را خريدم که تفاوتش با ورژن آمريکايي آن، نداشتن قفل اثر انگشتي بود. نکته اين جا است که من اين دستگاه را به دلار آمريکا خريداري کردم، در حاليکه امکانات ورژن آمريکايي آن را نداشت. فردي که گوشي موبايل را به او فروختم پس از مدتي به من گفت که موبايلش چند بار در طول روز داغ مي‌کند و خاموش مي‌شود. اين تجربه ناخوشايندي بود که از خريد يک تلفن همراه داشتم."

سامسونگ گلکسي اس 3 ميني:

ايسکرا پترووا درباره تجربه داشتن يک تلفن همراه بد مي‌گويد: " سامسونگ گلکسي اس ميني اولين گوشي موبايل هوشمندي بود که خريده بودم و خيلي هيجان داشتم. اما پس از مدت کمي، مجبور بودم هر روز آن را به تعميراتي‌هاي تلفن همراه ببرم تا مشکل شارژ نشدنش را برايم درست کنند. بعد از مدتي هم صفحه لمسي آن از کار افتاد. تمامي اين بدبياري‌ها زماني بود که من قبل از سامسونگ از گوشي ‌هاي نوکيا استفاده مي‌کردم و به مقاوم بودن آن‌ها در برابر افتادن و ضربه عادت داشتم. به همين خاطر تجربه سختي براي من بود. بعد از بارها تعمير کردن گوشي، بالاخره بعد از 6 ماه در گوشه کشو قرارش دادم تا گوشي موبايل ديگري تهيه کنم. از تمامي محصولات سامسونگ دلسرد شده بودم، اما از طرفي هم نمي‌توانستم موبايلم را دور بيندازم."

سوني اکسپريا :Z2

جاشوآ سوينگل نيز تجربه خود را با ما اين طور به اشتراک مي‌گذارد: " زرق و برق‌هاي سوني اکسپريا Z2 در تبليغاتش مانند دوربين 20.7 مگاپيکسلي، ضد آب و گردو خاک بودن و عکس زيباي آن در تبليغ، من را در دام خريدن اين گوشي موبايل انداخت. دوربين آن بسيار کند و خسته کننده بود. تنها 16 گيگابايت حافظه داخلي داشت که من را مجبور مي‌کرد به طور مداوم برنامه‌ها را پاک و گوشي را خالي کنم. برخلاف الان که سامسونگ به منتشر کردن سريع آپديت‌هايش معروف است، در آن زمان‌ها، هفت يا هشت ماه طول مي‌کشيد تا سيستم خود را آپديت کند. من اين گوشي موبايل را به مدت دو سال نگه داشتم و در طي اين مدت هميشه ازش متنفر بودم و به خودم قول دادم که ديگر هرگز از محصولات سوني خريد نکنم."

نوکيا 9 پيورويو:

جورجي زارکوف تجربه خود را اين طور با ما در ميان مي‌گذارد: " بدترين تلفن همراهي که من تا به حال داشته‌ام نوکيا 9 پيورويو است. در ابتدا مشکلات زيادي با نرم افزارها داشتم که تصور مي‌کنم به خاطر نو و تازه بودن مدل بود. البته که اين موضوع چيزي را از بد بودن اين تلفن همراه عوض نمي‌کند. نه تنها هيچ کدام يک از پنج دوربيني که براي دستگاه کار گذاشته‌ بودند به دردم نخورد، بلکه در حين استفاده از آن، دوربين از کار مي‌افتاد. طراحي خود گوشي موبايل هم اصلا دلچسب نبود. هر چند آپديت‌هاي بعدي نوکيا، مشکل نرم افزاري آن را رفع کردند. اما به نظرم نوکيا 9 پيورويو براي تبديل شدن به يک گوشي موبايل خوب هنوز خيلي جاي کار دارد."

طراحي‌هاي آزمايشي تلفن هاي همراه:

ويکتور هريستوف نظري متفاوت درباره تجربه بد از گوشي هاي موبايل ارائه مي‌دهد: " اين روزها موارد نادري هستند که مدل جديد يک گوشي موبايل بد و نامطلوب از آب دربيايد. به نظر من نيتي کاربران از تلفن هاي همراه خود، يک دليل دارد و آن هم طراحي‌هاي آزمايشي گوشي هاي موبايل مي‌باشد. همه ما استفاده از اجناس جديد و نو را دوست داريم. اما اين درمورد گوشي موبايل براي بسياري از افراد دلسردکننده بوده است. مثلا گوشي موبايل ال جي وينگ بر خلاف ظاهر خوبي که دارد، بسيار بزرگ و حجيم بوده و کار کردن با آن سخت است. يا گلکسي زد فولد 2 با وجود امکانات ويژه‌اي که دارد، سنگين و البته ناکارآمد براي کاربران است. مثال‌هاي زيادي از تلفن هاي همراه با شکل‌هاي عجيب مانند قطعه قطعه بودن صفحه، نمايشگر سه بعدي، موبايلي با ابعاد بسيار ضخيم، اندازه بيش از اندازه کوچک و يا تلفن همراهي شبيه به يک مداد همه انواعي از مدل‌هاي موبايل هستند که به طور آزمايشي به بازار عرضه شده‌ و باعث دلسردي کاربران شده‌اند. بنابراين آن‌چه که من را دلسرد مي‌کند برند و يا مدل خاصي از تلفن همراه نمي‌باشد؛ بلکه رقابت بين شرکت‌هايي است که سعي در منتشر کردن مدلي متفاوت بدون توجه به کارآمدي آن براي کاربران دارند."

بلک بري استورم:

آلان فريدمن: "بعد از OG Apple iPhone، بلک بري استورم دومين گوشي موبايل هوشمندي بود که خريدم. دستگاه از همان ابتدا به طور ناقص لانچ (راه اندازي) شد. درنهايت با به روزرساني شدن سيستم، دستگاه قابل استفاده شد. اما انتظارات من هيچ گاه از مدل استورم برآورده نشد."

پدفون ايسوز 2:

نيک تودوروف چنين درباره تجربه خود مي‌گويد:" 6 سال پيش يک پدفون ايسوز خريدم که به داک تبلت متصل مي‌شد. در ابتدا وسيله‌ي جالبي به نظر مي‌رسيد و همه دوستانم ازم درمورد اين که کجا مي‌توانند چنين چيزي تهيه کنند سوال مي‌کردند. اما قسمت سخت افزاري محصول تا حد زيادي عيب و ايراد داشت. قسمت جلويي گوشي موبايل به خاطر گذاشتن و برداشتن مکرر آن در پدفون خط و خش برداشت. از به سرعت تمام شدن شارژ داک که بگذريم، بايد از گرد و غبار زيادي هم که از طريق جک هدفون وارد گوشي مي‌شد صحبت کنم. در نهايت هم اين گرد و خاک‌ وارد شده دوربين را از کار انداخت. قاب گوشي موبايل نيز که با چسب متصل شده بود، از بدنه جدا شد. در آخر دستگاه را در اينترنت به فردي که به نظر مي‌آمد طرفدار سرسخت ايسوز باشد فروختم."

منبع: سايت خريد و فروش سيم کارت رندباز

اپل حفظ امنيت اطلاعات کاربران را متحول ميکند

بدترين تلفنهاي هوشمند در دنيا

گوشي ,موبايل ,تلفن ,يک ,تجربه ,مدل ,گوشي موبايل ,را به ,تلفن همراه ,بود که ,که من ,گوشي موبايل هوشمندي ,گوشي موبايل آلکاتل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گله از من نکن فصل ۷ -عطارد iran-azar فایوایران ، مرکزی برای ادیت جی تی ای مرکز تخصصی تعمیرات لوازم الکترونیکی عمومی بازار اینترنتی fateh ببر مازندران
دزدگ